صفحه اصلی / اخبار سایت / افزایش قیمت جوجه یک روزه، تخلف است

افزایش قیمت جوجه یک روزه، تخلف است

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

افزایش قیمت جوجه یک روزه، تخلف است

افزایش قیمت جوجه یک روزه، تخلف است

رضایی با اشاره به اینکه افزایش .قیمت جوجه یک روزه، تخلف است، گفت: نهاده‌های مرغ به اندازه کافی تامین شده است. مشکلی در زمینه تامین نهاده‌ها و تولید جوجه‌های یک روزه وجود نداشته است.
مرتضی رضایی، معاون امور تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما – هفتم اردیبهشت – با اشاره به اینکه افزایش قیمت جوجه یک روزه، تخلف است، گفت: نهاده‌های مرغ به اندازه کافی تامین شده است. نهاده‌های ذرت و سویا در چند ماه گذشته به طور کامل در اختیار همه .تولیدکنندگان مرغ‌های اجداد، مادر و گوشتی قرار گرفته و مشکلی .در زمینه تامین نهاده‌ها و تولید جوجه‌های یک روزه وجود نداشته است.

10 میلیون جوجه گم شده

وی با بیان اینکه پس از ایام عید، ۱۲۴ میلیون قطعه جوجه تولید کردیم .و از این تعداد، حدود ۱۱۴ میلیون جوجه ریزی ثبت شده داریم، گفت: این به معنای آن نیست که ۱۰ میلیون جوجه، گم شده است، زیرا در برخی موارد، بیشتر از ظرفیت، جوجه ریزی می‌کنند. و به آن‌ها اجازه ثبت آن تعداد بیش از ظرفیت را نمی‌دهیم؛ آن‌ها به اندازه پروانه جواز خود اجازه دارند نهاده تحویل بگیرند. و جوجه ریزی کنند.

تقاضای جوجه ریزی

وی با اشاره به اینکه تقاضا در زمینه جوجه ریزی به شدت بالا رفته. و این علامت بسیار خوبی برای آینده گوشت مرغ کشور است، اضافه کرد: اگر قیمت جوجه، افت کند، نگران کننده است، زیرا در این صورت ممکن است .تخم مرغ یا جوجه را معدوم کنند. یا گله‌های مادر را حذف کنند، اما اکنون در چنین شرایطی نیستیم.

تولید و تامین اجداد و مادر

معاون امور تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه مشکلاتی در تامین اجداد و مادر وجود داشته است، ولی با مدیریتی که در سامانه‌ها انجام شده است، مشکلی در زمینه تولید جوجه نداریم، افزود: فهرست همه مرغداران گوشتی که مرغشان را پیش از عید تحویل ندادند مشخص است. و همه بازارگاه آن‌ها را خواهیم بست.معاون امور تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی نیز گفت: در فروردین سال ۱۳۹۸، صد و هجده میلیون و در فروردین امسال ۱۲۴ میلیون جوجه یک روزه داشتیم.
رضایی با اشاره به اینکه حدود ۲۴ هزار واحد مرغداری گوشتی در کشور داریم که از این تعداد ۱۹ هزار واحد فعال هستند .و در حالت عادی ماهیانه ۶ هزار جوجه ریزی می‌کنند، گفت: آمار دقیقی از میزان قاچاق جوجه‌های یک روزه وجود ندارد.

09124439674

02177681490

دفتر مرکزی :میدان امام حسین – ابتدای خیابان مدنی پلاک 180 ط1 واحد 5

آدرس مزرعه :جاده امام رضا  انتهای پاکدشت

/www.nemunetak.comC:آدرس  سایت

info@nemunetak.com :آدرس ایمیل

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

این مطالب را نیز ببینید!

فروش ویژه شتر مرغ 10 کیلویی 09124496359

فروش ویژه شتر مرغ 10 کیلویی 09124496359 فروش ویژه شتر مرغ 10 کیلویی 09124496359 فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

لینک تلگرام | 09124439674
لینک اینستاگرام | nemunetak