صفحه اصلی / اخبار سایت / گران شدن سویا و ذرت احتمالی است

گران شدن سویا و ذرت احتمالی است

وزیر جهاد کشاورزی گفت : طی جلساتی که با مسئولان وزارت تجارت و معاون اول رئیس جمهور برگزار شد مقرر شده امسال خوراک دام و طیور با ارز مبادله ای تامین شود .

پس از کلی کشمکش از زمان حضور دولت تدبیر و امید با بانک مرکزی بالاخره بانک مرکزی موفق شد حرف خود را به کرسی بنشاند و داستان نیمه جان ارز مرجع را به افسانه تبدیل کند . تقریبا از پایان دولت قبلی مشخص بود که علی رغم گفته های مسئولین دولت پولی برای دادن برای تامین ارز نهاده ها ندارد ولی با روی کار آمدن دولت جدید و دستور نسنجیده دولت به بانک مرکزی مبنی بر تامین ارز مرجع برای نهاده ها ، کمی امید از دولت تدبیر و امید در دل مرغداران جان گرفت و در دوره کوتاهی نرخ نهاده ها افت شدیدی کرد . بانک مرکزی از طرفی اعلام میکرد دستور دولت محترم جای خودش ولی پولی برای تامین ارز باقی نمانده است تا اینکه بالاخره دولت متقاعد شد از حرف خود کوتاه بیاید و با ارز 1226تومانی خداحافظی کند و رسما اعلام کند زین پس به جای ارز مرجع از ارز مبادله ای استفاده خواهیم کرد .

امیدواریم با تک نرخی شدن ارز وضعیت اقتصادی این صنعت به ثبوت برسد و دیگر ارزهای با نامهای دیگر مانند مراوده ای ، مزایده ای ، مکاشفه ای و غیره ظهور نکنند .

09124439674

این مطالب را نیز ببینید!

نقش تهویه در پرورش جوجه یکروزه

میزان تهویه سالنهای پرورش بوقلمون بسته به فصل، گرمای محیط، رطوبت محیط، سن پرندگان، شکل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

لینک تلگرام | 09124439674
لینک اینستاگرام | nemunetak