صفحه اصلی / اخبار سایت / دوازدهمین نمایشگاه طیور در تهران

دوازدهمین نمایشگاه طیور در تهران

به گزارش روز جمعه ایرنا شرکت کنندگان دراین نمایشگاه ، در سه زیرگروه تجهیزات مورد نیاز صنایع دامپروری و مکمل های خوراکی، دامپزشکی و واکسن های دامی، دارو و مکمل هل های غذائی و صنایع، فرآوردها و تولیدات لبنی؛جدیدترین و نوین ترین تجهیزات، صنایع ، دستگاه ها و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد .

در این نمایشگاه که نسبت به دوره و سال قبل حدود 35 درصد رشد داشته ، شرکت ها و نمایندگانی از کشورهای آلمان، چین ،ترکیه، فرانسه، بلژیک ،مالزی ، سوئیس، اتریش، کره جنوبی و ایتالیا حضور دارند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته در فضایی به مساحت بیش از 32هزارمتر مربع در سالن های 44 ، 41 ، 40 ، 31 ، 38 و 35 و فضای باز نمایشگاهی برگزار می شود .

براساس گزارش روابط عمومی نمایشگاه ، قرار است در مدت چهار روز برگزاری ، چهار هیئت تجاری و اقتصادی از منطقه آسیای میانه و خلیج فارس در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور یابند و ضمن بازدید از سالن ها و غرفه های نمایشگاهی با بازرگانان و تولید کنندگان ایرانی وارد مذاکره و گفت و گو شوند.

برگزاری چهار کارگاه تخصصی و آموزشی، از دیگر برنامه های جانبی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور، فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته است .

معرفی دستاوردها ، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها ، نهادها و سازمان های داخلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات ، آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه دام و طیور و فرآوردهای لبنی، فراهم نمودن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار ؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است .

رییس ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته گفت: امروزه اهمیت صنایع دام و طیور و سهم آن در سبد غذای خانوار، سلامت، بهداشت و اقتصاد بر کسی پوشیده نیست و تامین غذا که بخشی از اهداف صنایع دام و طیور محسوب شده نیز جزو نیازهای اولیه زیستی به شمار می رود بنابراین برگزاری چنین نمایشگاه هائی می تواند موجب رونق این صنعت و توسعه آن در کشور شود .

ˈسالار رضایی ˈ با بیان اینکه صنعت دام و طیور و فرآوردهای لبنی یکی از پیش نیازهای استقلال هرکشوری محسوب می شود، افزود: نیاز روز افزون به فرآورده های مستقیم و غیرمستقیم دام و طیور در صنایع غذایی، کشاورزی و مصنوعات آن همچون کیف و کفش و البسه؛ موجب توجه خاص و جدی به این صنعت شده و همزمان با گسترش شهرنشینی نه تنها از رونق آن کاسته نشده که مورد اقبال بیشتری نیز قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: تولیدکنندگان محصولات دام و طیور در حال حاضر ضمن تامین نیازهای کشور، سهم قابل توجه ای در تولید ناخالص ملی ، ارزش افزوده و ایجاد اشتغال برعهده دارند .

رضایی در ادامه گفت: امسال برای سومین بار و با موافقت رییس سازمان توسعه تجارت و حمایت مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه ها ،شاخه تخصصی مواد لبنی و صنایع وابسته به دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور اضافه شد و به دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فرآورده های لبنی و صنایع وابسته تغییر نام یافت که امیدواریم با استقبال و حمایت های بی دریغ همکاران پرتلاشمان در تولید لبنیات وصنایع وابسته بتوانیم بخوبی از عهده این مسئولیت مهم برآییم.

یادآور می شود ، علاقمندان برای بازدید از نمایشگاه بین المللی دام و طیور می توانند از 28 آبان جاری تا یکم آذرماه امسال هر روز از ساعت 9 تا 16 از این نمایشگاه واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کنند .

این مطالب را نیز ببینید!

نقش تهویه در پرورش جوجه یکروزه

میزان تهویه سالنهای پرورش بوقلمون بسته به فصل، گرمای محیط، رطوبت محیط، سن پرندگان، شکل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

لینک تلگرام | 09124439674
لینک اینستاگرام | nemunetak