صفحه اصلی / اخبار سایت / تولید خوراک پایدار و جایگزینی آن با تخم مرغ

تولید خوراک پایدار و جایگزینی آن با تخم مرغ

شرکت فناوری خوراک just در سانفرانسیسکو خود را مکلف به ایجاد یک سیستم غذایی کرده که همه در آن خوراک خوب مصرف کنند.
به گزارش مرکز طیوران، این شرکت به تازگی در هنگ کنگ با شرکت Green Common همکاری می کند تا خوراک پایدار تولید کند. در همین راستا، تعدادی سرمایه گذار شناخته شده مانند لی کا شینگ در هنگ کنگ را به خود جذب کرده است.
جاش تتریک، مدیر اجرایی Just، آسیا را به عنوان منطقه اصلی برای رفع معایب سیستم غذایی جهان می بیند. او در گفتگو با CNBC گفت: یکی از سریعترین بخش های رو به رشد بازار جهانی مواد غذایی و کشاورزی، صنعت تخم مرغ چند میلیارد دلاری است.
چین ۳۰ درصد از یک تریلیون تخم مرغ سال گذشته را تولید کرده، که در بخش هایی از قاره آسیا باعث نگرانی های زیست محیطی زیادی شده است.
«ما باید به این سوال پاسخ دهیم که چگونه می توانیم تا سال ۲۰۵۰ غذای کافی برای سیاره ای با رشد ۷۰ درصدی تولید کنیم.»
به منظور مقابله با این مسئله، شرکت JUST در فروشگاه جدید خود در آسیا Just Scramble را معرفی کرده است. Just Scramble از ماش ساخته شده است، ظاهر و طعم این محصول به تخم مرغ شباهت دارد، مقدار پروتئینش بالا است و کلسترول ندارد.
این محصول نیاز به آب کمتری دارد و نسبت به تخم مرغ معمولی کربن کمتری منتشر می کند. همچنین در بخش های ایالات متحده و مکزیک از طریق استارتاپ غذای گیاهی Hampton Creek به فروش می رسد.
دیوید یونگ، مدیر اجرایی Green Common گفت: مطمئن بودم که هنگ کنگ می تواند به عنوان دروازه به سایر نقاط آسیا، با معرفی گزینه های گیاهی از طریق رستوران ها و شرکت های پذیرایی، خدمات رسانی کند.

مهندس راعی 09124496359

این مطالب را نیز ببینید!

آمار انباشت نهاده های دام و طیور در بنادر

آمار انباشت نهاده های دامی در بنادر تا ششم مهرماه سالجاری منتشر شد. براساس آمارهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

لینک تلگرام | 09124439674
لینک اینستاگرام | nemunetak