صفحه اصلی / اخبار سایت / آنفلوانزای پرندگان

آنفلوانزای پرندگان

مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به معترض بودن مرغداران استان به دلیل خرید نکردن مردم از مرغ‌های موجود در بازار و بالا رفتن سن کشتار، افزود: متاسفانه شایعات بسیاری در فضای مجازی مبنی بر سرایت این ویروس در مرغداری‌های استان وجود دارد که اخبار منتشر شده کذب است و مردم نباید به شایعات توجه کنند.
عبدالمحمد نجاتی اظهار کرد: در حال حاضر آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در 40 کانون استان مشاهده شده که عملیات معدوم‌سازی و ضدعفونی انجام شده است.
وی با اشاره به معترض بودن مرغداران استان به دلیل خرید نکردن مردم از مرغ‌های موجود در بازار و بالا رفتن سن کشتار، افزود: متاسفانه شایعات بسیاری در فضای مجازی مبنی بر سرایت این ویروس در مرغداری‌های استان وجود دارد که اخبار منتشر شده کذب است و مردم نباید به شایعات توجه کنند.
نجاتی گفت: خوشبختانه در کانون‌های درگیر بیماری، معدوم‌سازی و همچنین سم‌پاشی علیه این بیماری انجام شده و این اداره کل در تلاش است تا غرامت موجود را براساس نوع طیور به افراد پرداخت کند.
مدیرکل دامپزشکی  استان با اشاره به سالم‌بودن مرغ‌های موجود در بازار، خاطرنشان کرد: مردم با اطمینان خاطر و با اطمینان کامل به دامپزشکی، مرغ و تخم‌مرغ مصرفی خود را از مراکز مجاز تهیه کنند و هیچ‌گونه نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

جوجه اردک یکروزه 9.000 ریال ، فروش مرغ بومی 10.000 ریال ،فروش جوجه بوقلمون 70.000 ریال ،جوجه شترمرغ یک هفته 2.350.000 ریال-یک ماه 2.700.000ریال-زنده شترمرغ-120.000ریال-ران شترم

مهندس راعی 09124496359

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت جوجه گوشتی رو به افزایش شده

قیمت جوجه گوشتی رو به افزایش دبیر انجمن شرکت‌های تولید کننده مرغ گوشتی گفت: با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

لینک تلگرام | 09124439674
لینک اینستاگرام | nemunetak